MODULE MALE 12POS PUSH IN LOCK - 09140122632
1.722,11₺
Vergiler Hariç: 1.435,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 09140122632
- SKU: 09140122632
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Han® DD |
| Konnektör Tipi | Module |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | N/A |
| Bağlantı Stili | Push in With Lock |
| Kontak Sayısı | 12 |
| Voltaj Değeri | 250 V |
| Akım Değeri | 10 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.