THYRISTOR DISC FAST REC.SINGLE 964A 1200V CHASSIS - R0964LC12D-U9900
29.169,48₺
Vergiler Hariç: 24.307,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R0964LC12D-U9900
- SKU: R0964LC12D-U9900
Ürün Detayları
| Kategori | Disk Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Distributed Gate Fast Thyristor |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Disc (W10) |
| İletim Akımı (ITav) | 964 A |
| RMS İletim (ITrms) | 1971 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 55 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 3 V |
| İletim Düşümü | 1.96 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | 2.15 us |
| Tq | 20 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
THYRISTOR DISC FAST REC.SINGLE 964A 1200V CHASSIS - R0964LC12D-U9900
, R0964LC12D-U9900
, Tristörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.