TRANSISTOR MOD.300A 600V NPN DARL. CHASSIS - SQD300A60
12.629,65₺
Vergiler Hariç: 10.524,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SQD300A60
- SKU: SQD300A60
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Transistörler |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 62x108Case |
| Transistör Tipi | Darlington |
| Kanal | NPN |
| Akım | 300 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 600 V |
| Güç Tüketimi | 1.38 kW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.