TRANSISTOR MOD.24A 600V NPN CB285 DARL. CHASSIS - ESM2040D
1.293,66₺
Vergiler Hariç: 1.078,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ESM2040D
- SKU: ESM2040D
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Transistörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | CB285 |
| Transistör Tipi | Darlington |
| Kanal | NPN |
| Akım | 24 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 600 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.