TRANSISTOR MOD.150A 600V DARL.DUAL CHASSIS - QM150DY-HB
6.223,38₺
Vergiler Hariç: 5.186,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: QM150DY-HB
- SKU: QM150DY-HB
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Transistörler |
| Üretici Firma | MITSUBISHI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 62x94Case |
| Transistör Tipi | Darlington |
| Kanal | NPN |
| Akım | 150 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 600 V |
| Güç Tüketimi | 690 W |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.