TRANSISTOR MOD.100A 1200V NPN DARL. CHASSIS - TRR100-12XX2
12.054,08₺
Vergiler Hariç: 10.045,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TRR100-12XX2
- SKU: TRR100-12XX2
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Transistörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 62x108Case |
| Transistör Tipi | Darlington |
| Kanal | NPN |
| Akım | 100 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 1200 V |
| Güç Tüketimi | 700 W |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR MOD.100A 1200V NPN DARL. CHASSIS - TRR100-12XX2
, TRR100-12XX2
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.