TRANSISTOR DIS.BC639 1A 80V NPN TO92 MED.POWER THT - BC63916-D27Z
10,89₺
Vergiler Hariç: 9,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC63916-D27Z
- SKU: BC63916-D27Z
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 80 V |
| Güç Tüketimi | 830 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.BC639 1A 80V NPN TO92 MED.POWER THT - BC63916-D27Z
, BC63916-D27Z
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.