TRANSISTOR DIS.90mA 12V NPN SOT23 RF SMT - BFR93AE6327HTSA1
8,41₺
Vergiler Hariç: 7,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BFR93AE6327HTSA1
- SKU: BFR93AE6327HTSA1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | RF Transistor |
| Kanal | NPN |
| Akım | 90 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 12 V |
| Güç Tüketimi | 300 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.90mA 12V NPN SOT23 RF SMT - BFR93AE6327HTSA1
, BFR93AE6327HTSA1
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.