TRANSISTOR DIS.8A 700V NPN ISOWATT218 - BU508AFI
87,93₺
Vergiler Hariç: 73,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BU508AFI
- SKU: BU508AFI
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOWATT218 |
| Transistör Tipi | High Voltage |
| Kanal | NPN |
| Akım | 8 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 700 V |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.