TRANSISTOR DIS.8A 100V PNP TO252(DPAK) DARL. SMT - MJD127T4
14,66₺
Vergiler Hariç: 12,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MJD127T4
- SKU: MJD127T4
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Transistör Tipi | Darlington |
| Kanal | PNP |
| Akım | 8 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 100 V |
| Güç Tüketimi | 20 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.