TRANSISTOR DIS.6A 60V PNP SOT223 LOW SAT SMT - NSS60600MZ4T1G
19,84₺
Vergiler Hariç: 16,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NSS60600MZ4T1G
- SKU: NSS60600MZ4T1G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Transistör Tipi | Low Saturation |
| Kanal | PNP |
| Akım | 6 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 60 V |
| Güç Tüketimi | 800 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.6A 60V PNP SOT223 LOW SAT SMT - NSS60600MZ4T1G
, NSS60600MZ4T1G
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.