TRANSISTOR DIS.600mA 40V NPN SOT23 SMT - MMBT2222AG-AE3-R
1,08₺
Vergiler Hariç: 0,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MMBT2222AG-AE3-R
- SKU: MMBT2222AG-AE3-R
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | NPN |
| Akım | 600 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 40 V |
| Güç Tüketimi | 350 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.600mA 40V NPN SOT23 SMT - MMBT2222AG-AE3-R
, MMBT2222AG-AE3-R
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.