TRANSISTOR DIS.100mA 50V NPN SOT363 ROHM - UMH3NTN
4,33₺
Vergiler Hariç: 3,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UMH3NTN
- SKU: UMH3NTN
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT363 |
| Transistör Tipi | Digital |
| Kanal | NPN |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 50 V |
| Güç Tüketimi | 150 mW |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.