MOSFET DIS.1.7A 20V N-CH SSOT3 - FDN335N
13,79₺
Vergiler Hariç: 11,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDN335N
- SKU: FDN335N
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.7 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 70 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 500 mW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.