MOSFET DIS.1.6A 500V N-CH TO252(DPAK) DEPLETION SM - IXTY1R6N50D2
193,39₺
Vergiler Hariç: 161,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTY1R6N50D2
- SKU: IXTY1R6N50D2
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Depletion |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.6 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 2.3 Ohms |
| Güç Tüketimi | 100 W |
| Trr | 400 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.1.6A 500V N-CH TO252(DPAK) DEPLETION SM - IXTY1R6N50D2
, IXTY1R6N50D2
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.