MOSFET DIS.1.5A 2500V N-CH TO268(D3PAK) H.VOLT SMT - IXTT1N250HV-TRL
3.921,26₺
Vergiler Hariç: 3.267,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTT1N250HV-TRL
- SKU: IXTT1N250HV-TRL
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO268 (D3PAK) |
| Teknoloji | High Voltage |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.5 A |
| Voltaj | 2500 V |
| Rds On | 40 Ohms |
| Güç Tüketimi | 250 W |
| Trr | 2.5 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.1.5A 2500V N-CH TO268(D3PAK) H.VOLT SMT - IXTT1N250HV-TRL
, IXTT1N250HV-TRL
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.