MOSFET DIS.140A 100V N-CH TO3P POLARHT THT - IXTQ140N10P
552,06₺
Vergiler Hariç: 460,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTQ140N10P
- SKU: IXTQ140N10P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3P |
| Teknoloji | PolarHT |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 140 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 11 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 600 W |
| Trr | 120 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.