MOSFET DIS.10A 1000V N-CH TO268(D3PAK) H.VOLTAGE - IXTT10N100D
1.633,37₺
Vergiler Hariç: 1.361,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTT10N100D
- SKU: IXTT10N100D
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO268 (D3PAK) |
| Teknoloji | High Voltage |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 10 A |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 1.4 Ohms |
| Güç Tüketimi | 400 W |
| Trr | 850 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.