MOSFET DIS.108A 300V N-CH ISOPLUS264 POLAR3 - IXFL210N30P3
2.630,80₺
Vergiler Hariç: 2.192,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFL210N30P3
- SKU: IXFL210N30P3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS264-3 |
| Teknoloji | Polar3 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 108 A |
| Voltaj | 300 V |
| Rds On | 16 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 520 W |
| Trr | 250 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.