MOSFET DIS.104A 150V N-CH TO220-3 - IRFB4115PBF
61,85₺
Vergiler Hariç: 51,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFB4115PBF
- SKU: IRFB4115PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 104 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 9.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 380 W |
| Trr | 86 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.