MOSFET DIS.102A 300V N-CH TO264 POLARHT - IXTK102N30P
1.062,77₺
Vergiler Hariç: 885,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTK102N30P
- SKU: IXTK102N30P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | PolarHT |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 102 A |
| Voltaj | 300 V |
| Rds On | 33 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 700 W |
| Trr | 250 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.