MOSFET DIS.100mA 1000V N-CH TO251(I-PAK) H.VOLTAGE - IXTU01N100
236,63₺
Vergiler Hariç: 197,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTU01N100
- SKU: IXTU01N100
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO251 (I-PAK) |
| Teknoloji | High Voltage |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 mA |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 110 Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.1 W |
| Trr | 8 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.