MOSFET DIS.100A 40V N-CH TO220AB TRENCHT2 - IXTP100N04T2
119,18₺
Vergiler Hariç: 99,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP100N04T2
- SKU: IXTP100N04T2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 7 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Trr | 34 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.