MOSFET DIS.100A 30V N-CH POWERPAKSO-8 - SIRA00DP-T1-GE3
88,03₺
Vergiler Hariç: 73,36₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SIRA00DP-T1-GE3
- SKU: SIRA00DP-T1-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY SILICONIX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PPAKSO8 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 830 u Ohms |
| Güç Tüketimi | 104 W |
| Trr | 70 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.