MOSFET DIS. 26A 300V N-CH TO252(DPAK) ULTRA JUNCTI - IXFY26N30X3
246,11₺
Vergiler Hariç: 205,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFY26N30X3
- SKU: IXFY26N30X3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 26 A |
| Voltaj | 300 V |
| Rds On | 53 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 170 W |
| Trr | 105 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS. 26A 300V N-CH TO252(DPAK) ULTRA JUNCTI - IXFY26N30X3
, IXFY26N30X3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.