IGBT DIS.DIODE SINGLE 40A 650V X SERIES TO247-3 - FGW40XS65C
146,71₺
Vergiler Hariç: 122,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FGW40XS65C
- SKU: FGW40XS65C
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | FUJI ELECTRIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | XS Series |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 61 A |
| Akım (Ic) | 40 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Voltaj | 650 V |
| VCE Sat | 1.35 V |
| Güç Tüketimi | 234 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 175 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +175 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.