IGBT DIS.DIODE SINGLE 40A 1200V TO247-3 - WG40N120MFW1Q
144,13₺
Vergiler Hariç: 120,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WG40N120MFW1Q
- SKU: WG40N120MFW1Q
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | Trench Field Stop |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 80 A |
| Akım (Ic) | 40 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Voltaj | 1200 V |
| VCE Sat | 1.68 V |
| Güç Tüketimi | 750 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 175 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.