IGBT DIS.DIODE SINGLE 25A 2500V BIMOSFET PLUS247 - IXBX25N250
3.496,84₺
Vergiler Hariç: 2.914,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXBX25N250
- SKU: IXBX25N250
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS247 |
| Teknoloji | BiMOSFET |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 55 A |
| Akım (Ic) | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Voltaj | 2500 V |
| VCE Sat | 3.3 V |
| Güç Tüketimi | 300 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.