IGBT DIS.DIODE SINGLE 10A 600V H.SPEED TO247-3 - IXSH10N60B2D1
213,38₺
Vergiler Hariç: 177,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXSH10N60B2D1
- SKU: IXSH10N60B2D1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | High Speed |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 20 A |
| Akım (Ic) | 10 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 110 °C |
| Voltaj | 600 V |
| VCE Sat | 2.5 V |
| Güç Tüketimi | 100 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |