IGBT DIS.DIODE SINGLE 10A 1700V BIMOSFET TO247 - IXBH10N170
727,94₺
Vergiler Hariç: 606,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXBH10N170
- SKU: IXBH10N170
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | BiMOSFET |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 20 A |
| Akım (Ic) | 10 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Voltaj | 1700 V |
| VCE Sat | 3.8 V |
| Güç Tüketimi | 140 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |