IGBT DIS.DIODE DUAL 32A 1200V NPT3 ISOPLUS i4-PAC - FII50-12ER
1.422,54₺
Vergiler Hariç: 1.185,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FII50-12ER
- SKU: FII50-12ER
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC |
| Teknoloji | NPT3 |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 50 A |
| Akım (Ic) | 32 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Voltaj | 1200 V |
| VCE Sat | 2 V |
| Güç Tüketimi | 200 W |
| Konfigürasyon | Dual |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |