IGBT DIS.22A 600V ISOPLUS i4-PAC - MPA22R600DHGFC
1.185,45₺
Vergiler Hariç: 987,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MPA22R600DHGFC
- SKU: MPA22R600DHGFC
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC |
| Teknoloji | N/A |
| Diyot | N/A |
| Akım (Ic) (25°C) | 22 A |
| Akım (Ic) | 22 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj | 600 V |
| VCE Sat | N/A |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Konfigürasyon | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Ek Dokümantasyon | N/A |