IGBT DIS.1200V SMPD - IXA20RG1200DHGLA-ELA
1.147,16₺
Vergiler Hariç: 955,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXA20RG1200DHGLA-ELA
- SKU: IXA20RG1200DHGLA-ELA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMPD |
| Teknoloji | N/A |
| Diyot | N/A |
| Akım (Ic) (25°C) | 20 A |
| Akım (Ic) | 20 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj | 1200 V |
| VCE Sat | N/A |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Konfigürasyon | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Ek Dokümantasyon | N/A |