Yeni
LOW CAPACITANCE ESD PROTECTION
8,27₺
Vergiler Hariç: 6,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PB5615-S26_S1_00301
- SKU: PB5615-S26_S1_00301
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | ESD Protection |
| Diyot Konfigürasyonu | Quad |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5 V |
| Ters Akım | 500 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 6.5 A |
| Güç (Tepe Darbe) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |