Yeni
DIODE TVS 600W 30V DO214AA (SMB) SMT
3,23₺
Vergiler Hariç: 2,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: P6SMBJ30CAS_R1_00001
- SKU: P6SMBJ30CAS_R1_00001
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 30 V |
| Ters Akım | 1 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 12.4 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.