TVS DIODE 8VWM 16.9VC SOT23-3 - CDSOT23-T08C
17,75₺
Vergiler Hariç: 14,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CDSOT23-T08C
- SKU: CDSOT23-T08C
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | BOURNS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 8 V |
| Ters Akım | 10 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 34 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 500 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |