TVS DIODE 76VWM 140VC SMTO-218 - SPC10-076C
750,57₺
Vergiler Hariç: 625,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SPC10-076C
- SKU: SPC10-076C
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | SET FUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMTO-218 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 76 V |
| Ters Akım | 10 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 1 A |
| Güç (Tepe Darbe) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |