TVS DIODE 5V 12.5V SOT723 - SZESD7205DT5G
10,79₺
Vergiler Hariç: 8,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SZESD7205DT5G
- SKU: SZESD7205DT5G
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | ESD |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT723 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5 V |
| Ters Akım | 1 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 8 A |
| Güç (Tepe Darbe) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |