TVS DIODE 3.3V 18V SLP2626P10 - RCLAMP3304N.TCT
41,25₺
Vergiler Hariç: 34,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RCLAMP3304N.TCT
- SKU: RCLAMP3304N.TCT
Urun Detaylari
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | SEMTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Quad |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | UFDFN10 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 3.3 V |
| Ters Akım | 500 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 25 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 450 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |