TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA - 824520241
14,00₺
Vergiler Hariç: 11,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 824520241
- SKU: 824520241
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AB (SMC) |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 24 V |
| Ters Akım | 1 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 15.5 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA - 824520241
, 824520241
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.