TVS DIODE 16VWM 47VC 2X2DFN AUTOMOTIVE ONS - SZESD7462N2T5G
5,22₺
Vergiler Hariç: 4,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SZESD7462N2T5G
- SKU: SZESD7462N2T5G
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | ESD |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | XDFN2 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 16 V |
| Ters Akım | 100 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 16 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 300 mW |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |