DIODES SURFACE MOUNT TO-252-3 40A 200V SLIMDPAK - V40PW22C-M3/I
131,08₺
Vergiler Hariç: 109,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: V40PW22C-M3/I
- SKU: V40PW22C-M3/I
Urun Detaylari
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Trench MOS Barrier Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252AE (SlimDPAK) |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 20 (2x20 A) |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +175 °C |