DIODE ZENER 5W 9.1V ±5% DO201 THT - 1N5346B-DC
10,50₺
Vergiler Hariç: 8,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N5346B-DC
- SKU: 1N5346B-DC
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 7.5 uA |
| Empedance (Zzt) | 2 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 9.1 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |