DIODE ZENER 5W 5.1V DO15 MICRO COMMERCIAL - 1N5338B-TP-
12,86₺
Vergiler Hariç: 10,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N5338B-TP-
- SKU: 1N5338B-TP-
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 1 uA |
| Empedance (Zzt) | 1.5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 5.1 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |