DIODE ZENER 5W 24V ±5% DO214AA (SMB) SMT - CZRB5359B-HF
70,02₺
Vergiler Hariç: 58,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CZRB5359B-HF
- SKU: CZRB5359B-HF
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | COMCHIP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 500 nA |
| Empedance (Zzt) | 3.5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 24 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |