DIODE ZENER 5W 11V ±5% DO201 THT - 1N5348B
11,99₺
Vergiler Hariç: 9,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N5348B
- SKU: 1N5348B
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 5 uA |
| Empedance (Zzt) | 3 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 11 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |