DIODE ZENER 5.6V 1.5W DO214AC - SMAJ5919B-TP
6,30₺
Vergiler Hariç: 5,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMAJ5919B-TP
- SKU: SMAJ5919B-TP
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1.5 W |
| Ters Akım | 2.5 uA |
| Empedance (Zzt) | 2 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 5.6 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 5.6V 1.5W DO214AC - SMAJ5919B-TP
, SMAJ5919B-TP
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.