DIODE ZENER 3W 3.6V SMB - 1SMB5914BT3G
6,62₺
Vergiler Hariç: 5,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1SMB5914BT3G
- SKU: 1SMB5914BT3G
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 3 W |
| Ters Akım | 75 uA |
| Empedance (Zzt) | 9 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 3.6 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 3W 3.6V SMB - 1SMB5914BT3G
, 1SMB5914BT3G
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.