DIODE ZENER 2W 1.5V ±5% DO41 THT - IZY1.5
4,84₺
Vergiler Hariç: 4,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IZY1.5
- SKU: IZY1.5
Urun Detaylari
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | DIOTEC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 2 W |
| Ters Akım | 1 uA |
| Empedance (Zzt) | 500 m Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 1.5 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 2W 1.5V ±5% DO41 THT - IZY1.5
, IZY1.5
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.