DIODE ZENER 1W 7.5V ±5% DL41 (MELF) SMT - DL4737A
3,57₺
Vergiler Hariç: 2,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DL4737A
- SKU: DL4737A
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | SUNMATE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DL41 (MELF) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 10 uA |
| Empedance (Zzt) | 4 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 7.5 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +200 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 7.5V ±5% DL41 (MELF) SMT - DL4737A
, DL4737A
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.